Zychowicz

Przetwórstwo Mięsa Zychowicz to ponad trzy dekady sukcesów, nagród i wiernych klientów. Od trzech dekad jesteśmy wiodącą marka wędliniarską, która budzi zaufanie klientów. Pachnące, soczyste i kruche mięsne przysmaki dostępne są dla naszych klientów w 57 sklepach firmowych marki Zychowicz, które są ostoją tradycji i domowego smaku oraz solidnej uczciwej jakości. Nasz własny zakład uboju pozwala na pozyskiwanie świeżego mięsa najwyższej jakości od lokalnych rolników.

Duży sukces wyrobów marki Zychowicz miał skromne początki. Wszystko zaczęło się w 1990 roku, kiedy to Henryka i Julian Zychowiczowie założyli w położonych nieopodal Kielc Daleszycach skromny, rodzinny interes, od samego początku zorientowany na dynamiczny rozwój. Produkowane wędliny bardzo szybko zyskały aprobatę konsumentów – najpierw w Daleszycach, a następnie w coraz bardziej oddalonych punktach sprzedaży.

Obecnie Przetwórstwo Mięsa Zychowicz zatrudnia prawdziwych profesjonalistów, dla których produkcja wędlin i ich sprzedaż to pasja. Jesteśmy jednym z wiodących pracodawców na terenie gminy Daleszyce, zapewniającym stabilizację ekonomiczną wielu rodzinom. Idziemy z duchem czasu wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów wprowadzając do sklepów nowy asortyment taki jak Lunchboxy, produkty garmażeryjne, czy gotowe dania domowe.

Promocje