Chcecie bajki – oto bajka…
Oto bajka, a nawet baśń. Tak niezwykle baśniowo i poetycko, a przy okazji bardzo cyrkowo będzie się działo 31 maja w niedzielę w Pasażu Świętokrzyskim z okazji Dnia Dziecka.
Wszystko pod hasłem „Baśniowa podróż klaunów Bim Bam Bom”.

Czeka na Was super zabawa, spektakl teatralny „Przygoda Klauna” – pełna komizmu barwna opowieść o nakręcanym pajacyku, który znajduje niezwykłą walizkę, za sprawą której przenosi się w świat cyrkowych przygód.
Zapraszamy także na przedstawienie „PTASZNIK” liryczną, pouczającą opowieść o losach wędrowca odnajdującego klatkę z ptakami. Przestawienie będzie miało niezwykłą oprawę, a w jego trakcie słychać będzie prawdziwy śpiew ptaków.

Zorganizujemy warsztaty pantomimy i zagramy w kalambury. Przeprowadzimy mini kurs pantomimy i zdradzimy jej sekrety.

A skoro ma być bajkowo – to nie może zabraknąć zabawy z GIGANTYCZNYMI bańkami mydlanymi, których naukę dmuchania przeprowadzimy tuż po pokazie.
Ci najbardziej odważni będą mogli dać się zamknąć we wnętrzu bańki.

Na naszej scenie działać będzie Akademia Małego Cyrkowca z kursem chodzenia na szczudłach. Ze sceny wyruszy też Magiczna Karawana, w której udział wezmą klauni niosący lalki jawajki oraz szczudlarze.
Na oczach widzów otworzymy Magiczny Kufer z nagrodami w konkursach – serdecznie zapraszamy do udziału.

W Pasażu działać będą tego dnia także stanowisko malowania buziek, rozdawać będziemy słodkości, a na olbrzymiej sztaludze o długości 5 metrów, stworzymy niezapomniane dzieło plastyczne. Zaprojektujemy także kostium dla naszego Klauna.

Niezwykła zabaw, której nie możecie opuścić rozpocznie się o godzinie 12.00 i trwać będzie do 18.00.

Serdecznie zapraszamy.