Tylu atrakcji Pasaż Świętokrzyski dawno nie widział! Ale też i okazja jest niecodzienna.
Oto nadchodzi Dzień Mamy.
Dlatego mamy dla każdej Mamy moc atrakcji i konkurs z nagrodą wartościową.

24 maja między godz. 11.00 a 19.00 zaprosimy Was z Mami do wzięcia udziału w specjalnej, stylizowanej sesji zdjęciowej. Do zdjęcia będzie można się specjalnie przebrać i ozdobić – np. gustowną biżuterią, kapeluszem albo zwiewną apaszką.
O w pełni zadawalający efekt profesjonalnego zdjęcia, zadba specjalnie zaproszony fotograf, któremu pomagać będą 3 hostessy. Zdjęcia po wywołaniu będzie można odebrać na miejscu.
Każda mama biorąca udział w sesji zostanie obdarowana upominkiem w postaci przyborów do manicure.
W specjalnym konkursie będzie można dodatkowo wygrać sesję fotograficzną o wartości 1000 PLN – dla siebie, bliskich lub całej rodziny. Sesja zostanie zrealizowana w dowolnie wybranym terminie.

Dla najmłodszych gości przygotujemy wiele atrakcji – między innymi zaprosimy dzieci na przejażdżkę Zaczarowaną Karetą, która pochodzi z okresu międzywojennego i wykonana jest z dobrze zachowanego drewna. Ma wiele wygodnego miejsca, więc przejażdżka odbyć się będzie można razem z mamą i bratem lub siostrą… Nie wykluczone, że tata też się zmieści.
Panie, które niebawem spodziewają się dziecka, lub właśnie zostały mamami i zechcą wziąć udział w Kursie Wiązania Chust do bezpiecznego noszenia dzieci, będą mogły poznać tajniki tej niezwykłej sztuki.
Już dziś zapraszamy też do Kącika Mamy Karmiącej, gdzie udzielane będą porady z zakresu karmienia piersią i zdrowej diety dla małego dziecka.
Postaramy się także opowiedzieć o zasadach pielęgnacji dziecięcej skóry, mamom udzielimy wskazówek odnośnie doboru bielizny, dla chętnych Pań przygotowaliśmy stanowiska
z bezpłatnym makijażem.
W trakcie imprezy nauczymy też naszych gości podstawowych zasad stosowania jogi i zaprosimy na cykl ćwiczeń dla kobiet w ciąży.

Na terenie Centrum Handlowego działać też będzie kącik zabaw dla dzieci.

Zapraszamy serdecznie 24 maja w godzinach 11.00-19.00.