Festiwal Wiosennej Mody wraz z konkursem „Wygraj Metamorfozę”

Wiosna na progu, a nawet miejscami już za progiem. Z tego też powodu, nie ma co czekać i czas rozpoczynać Festiwal Wiosennej Mody w Pasażu Świętokrzyskim!
Już od 17 do 26 marca trwać będzie super wiosenny i atrakcyjny konkurs dla Pań, w którym nagrodą będzie modowa i wizerunkowa metamorfoza zwyciężczyni. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza konkursowego, dostępnego na stronie www.pasaz-swietokrzyski.pl i udzielenie odpowiedzi na pytanie – „Dlaczego chcesz się poddać wiosennej metamorfozie?”.
Jury wybierze najbardziej oryginalne i przekonujące uzasadnienie i nagrodzi laureatkę Metamorfozą Wizerunku, w ramach której otrzyma ona lekcję stylu z indywidualnymi konsultacjami, sugestiami i poradami znanej stylistki w zakresie doboru palety kolorów, korekty sylwetki, indywidualnego stylu i wizerunku dodatkowo zwyciężczyni skorzysta z indywidualnych porad wizażystki i fryzjera. Porady te zostaną wcielone w życie już 29 marca, a laureatka poddana metamorfozie. Wybrana garderoba i akcesoria podczas zakupów staną się oczywiście jej własnością!
Finał konkursu odbędzie się podczas wydarzenia „Festiwal Wiosennej Mody”, tj. 29 marca w Pasażu Świętokrzyskim.
W ramach Festiwalu przewidziane są także pokazy mody, indywidualne konsultacje modowe i rozmowy na scenie oraz warsztaty biżuteryjne.
Festiwal Wiosennej Mody rozpocznie się 29. marca o godzinie 11.00 i zakończy się o godzinie 18.00.

Serdecznie zapraszamy!