Grudzień radości, grudzień prezentów

Okres świąteczny w Pasażu Świętokrzyskim rozpoczynamy 6 grudnia, w sobotę,  niezwykłymi odwiedzinami Świętego Mikołaja.
Tych, którzy w niego wierzą, Mikołaj nagradzać będzie upominkami, słodyczami, kuponami na kawę lub ciastko. Każdy tego dnia będzie miał okazję wykonać pamiątkowe zdjęcie ze Świętym i jego Elfami.

13 grudnia, także w sobotę, zapraszamy serdecznie na „słodkie, rodzinne świętowanie”.
W naszej Fabryce Cukierków odkryjemy tajniki produkcji słodyczy, a każde dziecko będzie mogło własnoręcznie wykonać pysznego lizaka…

Manufaktura Świątecznych Pierników to miejsce, w którym nauczymy się artystycznie przyozdabiać pierniki. Rodzinne Warsztaty Artystyczne każdemu dadzą szansę zdobyć  te niezwykłe umiejętności.
Nie zabraknie oczywiście worka słodyczy dla wszystkich łasuchów.

O godzinie 16.00 naszych Pasażowych teatromanów zapraszamy na spektakl „Jak Adaś uratował Święta?” w wykonaniu teatru z Krakowa. Bajka jest niezwykła, a jej bożonarodzeniowy klimat wciągnie wszystkich – i dużych, i małych.

Tego dnia czekać będą na odwiedzających liczne atrakcje, niespodzianki, masa zabaw i konkursów z nagrodami. Najmłodszych zaprosimy do udziału w quizie – „I Ty możesz zostać Elfem!”. Zorganizujemy także świąteczną dyskotekę.

20 grudnia, także w sobotę, odbędą się u nas ostatnie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.
W klimat tych dni wprowadzi nas Aleksandra Kostka – znana i lubiana aktorka, prezenterka,  telewizyjna pogodynka, która zapowie świąteczną prognozę pogody.
W świątecznym programie znajdzie się koncert dziecięcego zespołu „Rytmix”, który zaprezentuje się w  repertuarze kolęd.

Tego dnia, każdy kto dokona w jednym z naszych sklepów zakupów na kwotę min. 100 PLN na jednym paragonie, otrzyma w prezencie upominek w postaci pięknie udekorowanej gwiazdy betlejemskiej. Świąteczne dekoracje rozdawać będziemy w godzinach 12.00-18.00 w naszym punkcie wydawania prezentów. W każdej godzinie rozdamy 23 dekoracje.

Regulamin Promocji dostępny będzie na stronie www.pasaz-swietokrzyski.pl.

Na czas świątecznych przygotować oraz okres Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wszystkiego najlepszego.

Regulamin konkursu