Mistrzem być – oto marzenie każdego. A jak już się nie da być najlepszym, to przynajmniej miło jest się ogrzać w blasku kogoś wybitnego.

Bez wątpienia Master Chef – czyli show kulinarne stacji TVN, to prawdziwa szkoła mistrzów. I to tych, którzy są najlepsi w tym co dla nas najprzyjemniejsze – czyli w gotowaniu.

Choć nie stanęli na najwyższym podium i nie wygrali programu, to bez wątpienia swoimi umiejętnościami zasłużyli na prawdziwy podziw. Potrafią nie tylko gotować, ale swoją pasją do gotowania potrafią zarażać innych. Są sympatyczni i bardzo zabawni. Wprawią w doskonały nastrój każdego.

Dlatego też wszystkich i każdego z osobna serdecznie zapraszamy na kulinarne show do Pasażu Świętokrzyskiego,  w trakcie którego spotkamy się z dwiema niekwestionowanymi gwiazdami programu Master Chef. W rolach głównych wystąpią uzbrojeni w super ostre noże i nieziemsko ostre przyprawy kuchenni wojownicy – Charlie  Daigneault i Daniel Hucik. Przygotują dania polskie i francuskie, każdy z mistrzów przystawkę, danie główne i deser – każde danie w ilości 100 porcji, co da razem 600 wspaniałych porcji!.  Jurorami będą tym razem sami klienci, którzy będą oceniali przygotowywane dania.  Panowie gotują z tego samego zestawu produktów!

W trakcie imprezy  przeprowadzone zostaną  konkursy kulinarne dla publiczności z nagrodami kulinarnymi oraz  warsztaty kulinarne dla dzieci, które będą funkcjonowały  non stop podczas całego eventu. Przygotowane zostaną proste przekąski i desery, a zadaniem dzieci będzie  ich przyozdabianie gotowymi składnikami tj. przygotowane, pocięte warzywa i owoce, sery itp. Są to smakowite: pasty na krakersach, wrapy, tortille, bruschetta, crepes na słodko.

Koniecznie zarezerwujcie sobie czas na to spotkanie.

Zapraszamy serdecznie 16. listopada w godzinach 12.00-18.00.

Życzymy wszystkim niezapomnianych, kulinarnych wrażeń.

Specjalne Oferty Sklepów