Jaki jest Twój przepis na miłość?

Jak połączyć miłe z pożytecznym? W przypadku Walentynek to proste.

Wystarczy w dniach od 1.02 do 12.02 dokonać w Pasażu Świetokrzyskim zakupów za min. 100 PLN na jednym paragonie i wypełnić formularz konkursowy, w którym zamieścicie opis Waszego przepisu na …miłość. Przygotowany formularz należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy konkurs@pasaz-swietokrzyski.pl. Formularze dostępne są poniżej.

W konkursie wygrać można następujące nagrody. Za zdobycie:

I miejsca – ekspres do kawy: PHILIPS SaecoXSmall HD8643/09 w cenie 999 zł brutto,
II miejsca – bon zakupowu do sklepu Apart 300 zł,
III miejsca – kosz dla dwojga ze smaczną niespodzianką na kwotę 150 zł brutto.

Przewidzieliśmy także nagrody pocieszenia – 3 kosze upominkowe o wartości 30 PLN każdy.

Ogłoszenie wyników konkursu nastapi podczas walentynkowego eventu kulinarnego w dniu 14 lutego ok godz. 17:00.

Huczne obchody Dnia Świetego Walentego w Pasażu Świętokrzyskim w tym roku uświetnią swoją obecnością – Izabela Kapiasova i Hacen Sahraoi ze znanego i lubianego serialu „Przepis na życie”.

Nasi goście, którzy w serialu odtwarzają bardzo kulinarne role, ugotują dla naszych klientów specjalne menu walentynkowe. W menu znajdą się potrawy i smaki prosto z Pragi i Paryża. Iza i Hacen  przygotują przystawkę, danie główne i deser z kuchni narodowych krajów, z których pochodzą.

Zapraszamy również na warsztaty z baristą, w trakcie których będzie można poznać różne rodzaje kaw, ich wyjątkowe smaki oraz zestaw przypraw, które nadają im niezwykły aromat. Pod okiem mistrzów będzie też można wykonać własnoręcznie kawę dla ukochanej osoby.

Zapraszamy Wszystkich do wspólnej zabawy i życzymy wielu niezapomnianych wrażeń!