„Pochwal się swoją stylizacją!” w Pasażu Świętokrzyskim!

Czas wkroczyć na wielka scenę. Niech rozbłysną światła! Oto nadszedł Twój czas. A zatem – pochwal się swoją letnią stylizacją i zabłyśnij w naszym wakacyjnym konkursie! Możesz zdobyć nagrodę w postaci zakupów na kwotę 500 PLN do zrealizowania w sklepach Pasażu Świętokrzyskiego.

4 laureatów zabawy zostanie wyłonionych w dwóch turach konkursu, z których pierwszą turę rozstrzygniemy w zabawie trwającej od 20 lipca do 2 sierpnia i turze drugiej trwającej od 3 do 16 sierpnia.

Aby zapewnić sobie wygraną, oprócz oryginalnego pomysłu na stylizację (zgłoszenie wraz z wypełnionym zadaniem i ciekawym ujęciem fotograficznym należy przesłać na adres konkurs@pasaz-swietokrzyski.pl) należy spełnić kilka warunków, które zostały wymienione w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.pasaz-swietokrzyski.pl. Początkiem zabawy musi być jednak wypełnienie formularza konkursowego dostępnego na stronie Pasażu i wysłanie go na adres konkurs@pasaz-swietokrzyski.pl

Jurorem w naszej zabawie będzie Pani Marta Zalega – kreatorka wizerunku, personal shopper, ekspert w dziedzinie ubioru i stylizacji.
Zapraszając do wspólnej zabawy, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursowym. Nagrody czekają!


Miło nam ogłosić wyniki Konkursu „Pochwal się swoją stylizacją! Wygraj zakupy!”
Zwycięzcami I tury Konkursu są:
PS_Sikora_M_2PS_Sikora_M_1
PS_Jablonska_A_portretPS_Jablonska_A_postac

Pani Małgorzata Sikora – nagroda: zakupy w sklepach Pasażu Świętokrzyskiego o wartości 500 PLN brutto.

Stylizacja utrzymana w klasycznym połączeniu kolorów: bieli z czernią. Takie połączenie jest bardzo modne tego lata. Ubrania są dobrze dobrane do kształtu sylwetki, za co wielki plus. Stylizacja poprawnie skomponowana ze sobą, połączenie ze sobą prostych elementów garderoby daje ciekawy look. Świetne okulary dopełniają stylizacji.

Pani Aleksandra Jabłońska – nagroda: zakupy w sklepach Pasażu Świętokrzyskiego o wartości 500 PLN brutto.

Młodzieżowa, lekka, świeża stylizacja na głowie. Set pięknie nawiązuje do najmodniejszego trendu tego lata – stylu hipi. Kolor kwiatów pięknie kontrastuje z odcieniem sukienki podkreślając urodę modelki. Brawo za pomysłowość i własnoręcznie upleciony wianek.

Zwycięzcami II tury Konkursu są:
Kwiecinska_S_2Kwiecinska_S_1
Syska_A_3

Pani Sylwia Kwiecińska – nagroda: zakupy w sklepach Pasażu Świętokrzyskiego o wartości 500 PLN brutto.

Klasyka stylu. Mniej znaczy więcej. Stylizacja doskonale skomponowana, stonowane kolory z akcentem kolorystycznym jakim jest torebka. Podarte na kolanach jeansy połączone z kurtką jeansową, rozpuszczone włosy doskonale wpisują się w modny w tym sezonie tren hipisowski. Nawiązaniem do nowoczesności są okulary pilotki. Dobrze dobrane obuwie. Podoba nam się bardzo!

Pani Agata Syska – nagroda: zakupy w sklepach Pasażu Świętokrzyskiego o wartości 500 PLN brutto.

Styl hippi rządzi w stylizacjach. Kolejna stylizacja inspirowana tym stylem, w tej odsłonie bardziej odważna i szalona. Dostrzegamy łączenie stylów i chęć przełamania sukienki przez torebkę w stylu ludowym. Całość mimo, że chaotyczna przyjemna dla oka. Gratulujemy!!!