Magiczne i kolorowe zajęcia cyrkowe w Pasażu Świętokrzyskim!

Fundacja „Dr Clown” Oddział Kielce w dniu 28 marca 2015 w godzinach 13:00-16:00 spotka się z klientami Pasażu Świętokrzyskiego w Kielcach. W czasie tego wydarzenia kolorowi „doktorzy clowni” zaproszą do zabawy wszystkie dzieci, które w tym dniu odwiedzą Pasaż Świętokrzyski.
W czasie wspólnej zabawy dzieci będą mogły m.in. poznać triki cyrkowe (żonglerkę piłkami  i chustkami, kręcenie talerzami), zobaczyć magiczne sztuczki, zrobić własne piłki do żonglerki, pomalować twarz, wymodelować z balona wymarzone zwierzę oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Fundacja „Dr Clown” prowadzi program terapii śmiechem i zabawą w szpitalach dziecięcych w całej Polsce. Pracownicy i wolontariusze przebrani w kolorowe stroje odwiedzają chorych w szpitalach.
W ten sposób rozweselają pacjentów oraz likwidują stres i napięcia spowodowane trudną sytuacją chorego dziecka. Kielecki oddział działa od 2009 roku, a wolontariusze uczęszczają do małych pacjentów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach na ul. Langiewicza.

Państwo również mogą mieć udział w tej misji. Przekazując Fundacji „Dr Clown” 1% swojego podatku rozjaśniacie Państwo uśmiechem dziecięce buzie! Wystarczy w rozliczeniu podatkowym wpisać numer KRS 0000024181, a w celu szczegółowym: dla Oddziału Kielce.