Taka okazja szybko się  nie powtórzy. Masz szansę dołączyć do najlepszych i stać się częścią profesjonalnej ekipy jednego z czołowych klubów bokserskich w Polsce!

Kielecki klub bokserski „Rushh” to ścisła czołówka sportowa naszego kraju. Klub nigdy w swojej historii nie był notowany niżej niż na 5 miejscu w ogólnopolskim rankingu mistrzów tej dyscypliny.

Dziś zaproszenie do wspólnych treningów, a w przyszłości także do wspólnych zwycięstw trafia do mieszkańców Kielc i klientów Pasażu Świętokrzyskiego.

Rushh dysponuje profesjonalnym obiektem treningowym o powierzchni ponad 1200m2 wyposażonym w przestronne sale treningowe, siłownię, saunę, biura i dział marketingu, pomieszczenia magazynowe i nowoczesny sprzęt.

W 2013 roku KKB RUSHH został doceniony i obdarzony dużym zaufaniem przez Polski Związek Bokserski, który uchwałą Zarządu przydzielił mu status Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w boksie. Tym samym KKB RUSHH stał się jedynym w województwie Centrum Przygotowań Olimpijskich bez podziału na dyscypliny.

Zawodnicy Rushh zdobyli wiele tytułów na licznych arenach sportowych. W minionych latach klub zdobył ponad 20 tytułów Mistrzów i Wicemistrzów Polski oraz zdobywców Pucharu Polski we wszystkich kategoriach wiekowych (młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec, senior).

Korzystając z okazji i zapisując się do tej profesjonalnej placówki dajesz sobie możliwość rozwinięcia wszechstronnych umiejętności  pod okiem wykwalifikowanych trenerów i z wykorzystaniem najlepszego sprzętu.

Nie marnuj szansy! Unieś rękawice i stań do walki o swój sukces razem z najlepszymi!

Zapisy do KKB RUSHH odbędą się 7 i 14 listopada w Pasażu Świętokrzyskim w godzinach 13.00-18.00.

Serdecznie zapraszamy.