Na tę chwilę wielu czekało z niecierpliwością! Najbardziej niecierpliwe były dzieci. I to właśnie dla nich przygotowaliśmy zimowe atrakcje – zabawy, konkursy, spektakle teatralne i wiele innych.

Wszystkich, którzy w okresie ferii pozostają w domach zapraszamy do Pasażu Świętokrzyskiego, gdzie czekają niespodzianki.
24 stycznia o godzinie 16.00 na naszej scenie zaprezentujemy przedstawienie pod wiele mówiącym tytułem – „O Lalce Lucynce i Bałwanku Stefanku”.
Bohaterami bajki są oczywiście tytułowi Lalka Lucynka i Bałwanek Stefanek. Spotkanie tytułowych bohaterów przynosi wiele zaskakujących wydarzeń.

31 stycznia o tej samej porze przedstawimy spektakl zatytułowany „Bajkowe spotkanie z Pipi”.
Jak wiadomo, Pipi była pełną wyobraźni, roześmianą i nieco szaloną dziewczynką.
Miała mnóstwo zwariowanych pomysłów i bardzo lubiła się bawić.
W trakcie przedstawienia Pipi wraz ze swoimi przyjaciółmi, Aniką i Piratem Mango, zabierają nas we wspaniałą podróż pełną niespodzianek i zagadek…

Jak kończą się oba przedstawienia dowiedzą się Ci, którzy skorzystają z naszego zaproszenia.

Oprócz atrakcji teatralnych zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszych konkursach, zabawach i quizach.

Namawiamy także do wzięcia udziału w organizowanych w obie styczniowe niedziele warsztatach – 24 stycznia proponujemy dzieciom warsztaty artystyczne, kukiełkowe i warsztaty teatralne, zaś 31 stycznia – warsztaty tworzenia masek teatralnych. Zaskakujących i miłych zdarzeń nie zabraknie.

Wszystkie dzieci, które zechcą spędzić z nami ferie – serdecznie zapraszamy i prosimy o zabranie ze sobą dobrych humorów. Rodziców i opiekunów zapraszamy natomiast do korzystania z niezwykle atrakcyjnych ofert wyprzedażowych.