Multimedialne urodziny Pasażu Świętokrzyskiego już w najbliższą niedzielę (26 października)!

Jak obchodzić urodziny – to oczywiście z przytupem! Dlatego Pasaż Świętokrzyski zaprasza w niedzielę – 26 października – na multimedialne, mega zabawne i super rozrywkowe przyjęcie jubileuszowe! Atrakcji będzie tak wiele, że trudno o wszystkich napisać. Najrozsądniej zatem będzie je po prostu zobaczyć.

Nad sprawnym przebiegiem urodzinowego spotkania czuwać będą członkowie kabaretu „Weźrzesz”, którzy wcielą się w rolę spikerów telewizyjnych i zaproszą nas na multimedialny program rozrywkowy na żywo pod tytułem Studio 8. Nie zabraknie atrakcji, konkursów, tortu urodzinowego i koncertu ABBA MIA! Urodzinowy program na żywo poprowadzą Aneta Kwapisz oraz Jarek Pająk.

W programie pojawią się najświeższe informacje z Pasażu Świętokrzyskiego, czyli co w sklepach piszczy, najświeższe doniesienia o  promocjach, modowych trendach  i super ofertach sklepów naszej Galerii. Usłyszymy humorystyczną prognozę pogody, kronikę policyjną na wesoło i niecodzienne wywiady oraz groteskowy przegląd prasy.

Gościem specjalnym urodzin Pasażu Świętokrzyskiego będzie zespół ABBA MIA, który bardzo przypomina legendarny oryginał, wciąga publiczność do zabawy i zaraża dobrym humorem.

Na najmłodszych czekają warsztaty spikerskie, wyreżyserowany teatrzyk telewizyjny z udziałem dzieci, malowanie buziek, a na wszystkich – pyszny tort urodzinowy oraz specjalne urodzinowe czekoladki.

Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie również wręczenie nagród w konkursie urodzinowym dla klientów Pasażu – wśród przygotowanych nagród znajdzie się sprzęt multimedialny i sprzęt gospodarstwa domowego, m.in. telewizory, kina domowe, tablety, konsole do gier i inne.

Zabawę rozpoczniemy o 13.00, aby radośnie zakończyć ją około godz. 19.00. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy – gwarantując pyszną urodzinowa zabawę.