Teatrzyk niedzielny „Wycieczka do tajemniczej krainy”

Cieszy nas ogromnie duża popularność Niedzielnych Teatrzyków organizowanych przez kielecki Pasaż Świętokrzyski i ich bardzo pozytywna ocena oraz odbiór przez najmłodszych mieszkańców naszego miasta.
Z tym większą radością zapraszamy wszystkich – małych  i dużych widzów na kolejne przedstawienie, które odbędzie się 5 października o godzinie 16:00.

Spektakl „Wycieczka do tajemniczej krainy” w wykonaniu teatru z Krakowa, to przesympatyczna opowieść o nie do końca sympatycznej księżniczce Joannie, która broni innym  dostępu do krainy zabawek.
Główni bohaterowie – Ania i Krzyś bardzo chcą się do niej dostać, ponieważ słyszeli o tym miejscu mnóstwo wspaniałych opowieści. Księżniczka początkowo nie okazuje im sympatii, jednak po kilku chwilach wspólnej zabawy wszystko się zmienia. Bohaterowie się zaprzyjaźniają, a  być może nawet zakochują w sobie…
Brzmi intrygująco?

Jak kończy się ta opowieść dowiedzą się wszyscy, którzy przybędą do Pasażu Świętokrzyskiego na niedzielne przedstawienie.
Młodym teatromanom przypominamy o teatralnych karnetach, w których stawiać będziemy pamiątkowe i wartościowe pieczątki.

Dodatkową atrakcją tej niedzieli będą jesienne warsztaty dyniowe, które odbywać się będą w godz. 15:00-16:00 oraz 17:00-19:00. Dlatego też zapraszamy wszystkich nieco wcześniej niż zazwyczaj – czyli już na 15.00.

Zapraszamy serdecznie!