Wakacyjny konkurs kulinarny w Pasażu Świętokrzyskim!

Od 4 do 25 sierpnia trwać będzie konkurs fotograficzny ogłoszony przez Pasaż Świętokrzyski,  w którym wygrać będzie można bardzo atrakcyjne nagrody.

Zabawa przeznaczona jest dla tych, którzy lubią gotować i fotografować oraz zachowywać na zdjęciach  swoje wspomnienia kulinarne. Jeśli ty też ostatnio przygotowałeś  albo jadłeś coś pysznego, a do tego ładnie wyglądającego, nie czekaj i już dziś wyślij  do nas swoje zgłoszenie konkursowe – dostępne na stronie Pasażu www.pasaz-swietokrzyski.pl, oraz zdjęcie własnego autorstwa, na którym widać kulinarne dzieło.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie w ostatnim tygodniu sierpnia, a jego wyniki ogłoszone zostaną na stronie  www.pasaz-swietokrzyski.pl.

Dodatkowym warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest dokonanie zakupów w jednym ze sklepów Pasażu Świętokrzyskiego na kwotę min. 50 PLN. Prosimy zachować paragon.

Nagrodami w konkursie będą zakupy o wartości 1000 PLN, 500 PLN lub 300 PLN do zrealizowania w Pasażu Świętokrzyskim.

Regulamin dostępny jest na stronie www.pasaz-swietokrzyski.pl, a zgłoszenia do zabawy prosimy nadsyłać na adres mailowy konkurs@pasaz-swietokrzyski.pl.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!