Miło nam ogłosić wyniki Konkursu „Wkrótce MAJówka”

Zwycięzcami Konkursu są:

I nagroda – pobyt w Park Hotel Łysoń ****dla rodziny (2 osób dorosłych oraz max. 2 dzieci w wieku od 4 do 10 lat) – 2 noclegi ze śniadaniami wraz z biletami wstępu do Inwałd Parku (Parku Miniatur „Świat Marzeń”, „Dinolandię”, „Warownię Średniowieczną”, „Mini Zoo” oraz „Ogrody Jana Pawła II”) oraz voucher rodzinny do Parku Rozrywki „Energylandia” – Pani Agata Nowicka

II nagroda – pobyt w Park Hotel Łysoń **** dla rodziny (2 osób dorosłych oraz 1 dziecko w wieku od 4 do 10 lat) – 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami wraz z biletami wstępu do Inwałd Parku (Parku Miniatur „Świat Marzeń”, „Dinolandię”, „Warownię Średniowieczną”, „Mini Zoo” oraz „Ogrody Jana Pawła II”) – Pani Aleksandra Bedla

III nagroda – zakupy w sklepach Pasażu Świętokrzyskiego o wartości 500 PLN brutto – Pan  Maciej Krawczyk

Gratulujemy!


Szykuje się super zabawa w super konkursie z super nagrodami.
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią emocje.

Przepustką do zabawy są zakupy zrobione w trzech dowolnych sklepach Pasażu Świętokrzyskiego o wartości minimum 50 PLN każde. Należy zachować  paragon i wypełnić kupon konkursowy, aby stanąć do walki o atrakcyjne nagrody.
Na laureatów czekają:

  1. pobyt w Park Hotelu Łysoń **** dla rodziny składającej się z 2 osób dorosłych i dwójki dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ramach pobytu przewidziano 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami wraz z biletami wstępu do Inwałd Parku, gdzie czekają liczne atrakcje. Dodatkowa nagroda to voucher rodzinny do Energylandii.
  2. pobyt w Park Hotelu Łysoń **** dla rodziny, w skład której wchodzą 2 osoby dorosłe i jedno dziecko w wieku od 4  do 10 lat. W ramach pobytu przewidziano 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami wraz z biletami wstępu do Inwałd Parku, gdzie czekają liczne atrakcje.  Dodatkową nagrodą jest voucher rodzinny do Enerylandii.
  3. zakupy w sklepach Pasażu Świętokrzyskiego o wartości 500 PLN.

Zakupów uprawniających do wzięcia udziału w konkursie należy dokonać w dniach od 10 do 26 kwietnia. Kupony konkursowe dostępne są poniże oraz przy urnie konkursowej znajdującej się w centralnym punkcie Pasażu (przy fontannie) oraz w sklepach.

Obowiązkowym warunkiem uczestnictwa w zabawie jest uzupełnienie kuponów, w tym opisanie rodzinnego sposobu spędzania czasu wolnego. Kupony z wykonanym zadaniem należy wrzucić do urny lub przesłać mailem.

Ogłoszenie wyników nastąpi 28.04 na stronie www.pasaz-swietokrzyski.pl.

Życzymy udanej zabawy.