Zarejestruj się do lekarza specjalisty!

Zarejestruj się do lekarza specjalisty!!!
Masz dość stania w kolejce w celu zarejestrowania się do lekarza specjalisty? Przyjdź do Pasażu Świętokrzyskiego, odwiedź punkt rejestracji i uzyskaj nieograniczony dostęp do e-rejestracji.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach i Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze w dniach 22-23 listopada 2014 w godzinach 10.00-19.00 w utworzonym Punkcie Rejestracyjnym umożliwią szybki dostęp do wybranej Poradni Szpitala. Dzięki rejestracji internetowej każdy  w prosty sposób może uzyskać dostęp do aktualnego terminarza poradni oraz skrócić czas oczekiwania na wizytę u specjalisty. Teraz można zapisać się na wizytę u specjalisty bez konieczności stania w kolejce.

Aby dokonać rezerwacji terminu zapraszamy do Pasażu Świętokrzyskiego, gdzie pracownicy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego będą dokonywać rejestracji chętnych na Szpitalnym Portalu Informacyjnym.
Rejestracja zajmuje tylko kilka minut. Osoba rejestrowana nie ponosi żadnych związanychz tym kosztów. Wszyscy, którzy chcą się zarejestrować, powinni mieć ze sobą aktualny dokument tożsamości z nr PESEL oraz adres e-mail.

Jednorazowa rejestracja zapewnia Państwu dostęp do systemu przez cały czas, nawet poza godzinami pracy Poradni. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.e-zdrowie.kielce.pl