Przedstawiamy harmonogram świątecznych atrakcji w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach. Na wszystkich czekać będzie moc atrakcji i moc prezentów.

6. grudnia (niedziela), w godzinach 13:00-18:00 zapraszamy na Mikołajki dla dzieci! Każde dziecko będzie miało okazję na spotkanie ze świętym Mikołajem, zaś o 16:00 odbędzie się niezwykły i magiczny spektakl teatralny dla dzieci „Świąteczny cud”.

Ale to nie koniec atrakcji! Na najmłodszych, tego wyjątkowego dnia, czekać będą świąteczne quizy, mikołajowe zabawy, pomoc elfom, poznanie świątecznych zwyczajów. Dla wszystkich dzieci przygotowane zostaną upominki i słodkości.

19. grudnia (sobota) świąteczny prezent dostanie też każdy dorosły. Wystarczy w dniach 7-19.12 zrobić zakupy w sklepach PŚ na kwotę min. 80 PLN na jednym paragonie. Następnie w godzinach 12:00-18:00 zgłosić się z paragonem do Punktu Wydawania Prezentów i odebrać świąteczną dekorację (udekorowany cyprys).

Życząc wszystkim wielu wrażeń i radości w magicznym okresie przedświątecznym, składamy naszym klientom najlepsze życzenia Bożonarodzeniowe – Wesołych Świąt.